دانشمندان انگلیسی و ایتالیایی مدعی‌اند نوعی انرژی تاریک مرموز شاید در حال بلعیدن جهان باشد و آن را به مکانی تهی تبدیل کند.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این محققان شواهدی یافته‌اند مبنی بر این که ماده تاریکی که داربست کیهانی جهان به شمار می‌آید، به تدریج توسط انرژی تاریک در حال از بین‌رفتن است.

 

به باور تیم علمی از دانشگاه‌های رم و پورتسموث، آخرین داده‌های نجومی نشان می‌دهد نوعی انرژی تاریک در تعامل خود با ماده تاریک، رشد می‌کند و گفته می‌شود رشد این انرژی در کیهان شگفت‌آور است.

 

منجمان اعلام کردند چنانچه انرژی تاریک در حال رشد و ماده تاریک نیز در حال تبخیر باشد، جهان به مکان بزرگ و تهی تبدیل خواهد شد که تقریبا هیچ چیز در آن نخواهد بود. ماده تاریک چهارچوبی برای ساختارهای جهان ارائه می‌دهد، در عین حال، انرژی تاریک، ماده مرموزی است که جهان را از هم می‌درد.

 

کهکشان‌هایی که امروزه مشاهده می‌شوند بر روی داربست ماده تاریک ساخته شده‌اند و بر اساس یافته‌های جدید، ماده تاریک در حال تبخیرشدن است و این موضوع رشد جهان را کند می‌کند.
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٩ | ٥:٤۸ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

دانشمندان در جدیدترین یافته‌های فرودگر Philae بر روی دنباله‌دار 67P از وجود مولکول‌های آلی بر سطح این دنباله‌دار خبر داده‌اند.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، مولکول‌های آلی غنی از کربن، اساس حیات روی زمین هستند و شاید سرنخ‌هایی درباره مواد شیمیایی ارائه دهند که در آغاز تاریخ زمین به این سیاره تحویل داده شده‌اند.

 

این ترکیب‌ها توسط آزمایشگاهی در فرودگر Philae شکار شدند که برای بوکشیدن جو نازک دنباله‌دار طراحی شده بود.

 

تحلیل‌های دیگر فرودگر نشان می‌دهد سطح دنباله‌دار 67P تا حد زیادی با یخ آب پوشیده شده و لایه‌ای نازک از غبار این یخ را پوشانده بود.

 

تیم علمی مستقر در آلمان هنوز در حال تحلیل دستاورد جدید فرودگر است و در حال حاضر ماهیت این مولکول‌های آلی یا میزان پیچیدگی آن‌ها مشخص نیست.

 

نتایج حاصله ممکن است نقش احتمالی دنباله‌دارها در ارائه تعدادی از بلوک‌های سازنده حیات به سوپ آغازینی را آشکارسازی کند که حیات روی زمین آغازین از آن تکامل یافته است.
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٩ | ٥:٤٠ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

دانشمند سابق هوافضا " لاکهید مارتین " درست قبل از مرگش شواهد و اسنادی دال بر موجودیت و ارتباط بیگانگان را ارائه داد و در طی فاش کردن تصاویر و ویدئوهایی به این موضوع پرداخت 
وی اشاره دارد انها اینجا هستند برخی هم به اندازه 200 سال زمینی سن دارند – وی در ویدئویی 33 دقیقه ای در این باره مفصل توضیح داده است او در این میان اشاره به حادثه رازول 1947 در منطقه نیومکزیکوی امریکا میکند جایی که همواره نیروی هوایی امریکا ادعا میکند تنها یک بالون تیتانیومی هواشناسی سقوط کرده بود ولی بعد ها نیز بازهم در سخنان ضد و نقیض گفتند مرکز تحقیقات سری هوایی امریکا میباشد { منطقه 51 } 

به ادامه مطلب بروید
 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فضایی ها


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٥ | ۱٠:٢٦ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

1)خورشید 99 درصد حجم منظومه شمسی را فرا گرفته است

2)سیاره ای با نام HD189733B مملو از شیشه است

3)یک فوتون 170000سال طول میکشد تا از هسته خورشید به سطح ان برسد

4)نور خوشید سپس 8 دقیقه طول میکشد تا به زمین برسد

 

5) یک ابر گازی از جنس الکل میان ستاره ای در صورت فلکی لاکویلا که میتواند  به اندازه 400000000000000 لیتر ابجو را تولید کند

 

6)33 سال نوری دورتر از ما سیاره ای وجود دارد که در سطح ان یخ در حال سوختن میباشد

7)اگر شما بتوانید سیاره زمین را به اندازه یک سنگ مرمر فشرده سازی کنید ان تبدیل به یک سیاه چاله خواهد شد

8)هر روز 275 میلیون ستاره جدید متولد میشود

9)کوه المپوس در مریخ بزرگترین قله ی منظومه شمسی است یعنی سه برابر اورست حتی از اسمان مریخ نیز فراتر رفته است

 

10)راه شیری دارای 4 بازو میباشد

11)به گفته دانشمندان مرکز راه شیری دارای بوی عجیب دارد

12)به گفته فضانوردان فضا دارای بویی شبیه به گاز جوشکاری یا استیک خشک است

13) یک روز در زهره بیش از یک سال زمینی است

14)اگر در فضا گریه کنید اشک ها روی صورتتان میچسبد

15)شی از جنس الماس در راه شیری هست که از زمین بزرگتر است

16)یک قاشق از ماده یم ستاره نوترونی بیش از یک میلیارد تن وزن دارد

17)فضا پیمای ویجر1 پیشتاز ترین فضا پیمای دست بشر در فضای بیرون از منظومه شمسی همچنان بعد از سی و اندی سال به راه خود ادامه میدهدو دورترین تصویر از زمین را ثبت کرده است

18)8000 قطعه ضایعات فضایی در حال گردش به دور زمین هستند

19)  هر سال ماه {قمر زمین } حدود 3.8 سانتی متر از زمین دور میشود
 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٥ | ٢:٥٦ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

اخترشناسان ناسا موفق به رمزگشایی از اسرار لکه بزرگ سرخ بر چهره مشتری شدند که نشان می‌دهد، این لکه در اثر آفتاب‌سوختگی ایجاد شده است.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، منشأ لکه سرخ بزرگ بر سطح مشتری برای سال‌ها باعث سردرگمی محققان شده بود؛ محققان ناسا معتقدند که این لکه محصول ترکیبات شیمیایی ساده‌ای است که توسط نور خورشید در جو بالای سیاره شکسته می‌شود.به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٤ | ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

در اعماق یک جنگل در 48 کیلومتری مسکو شهر کوچکی واقع شده است که روسیه از آن بعنوان مرکز آموزش فضانوردان استفاده می‌کند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، شهر ستاره (Star City) در سال 1960 میلادی تأسیس شد؛ در این مرکز کیهان‌نوردان شوروی سابق، روسیه و حدود 400 فضانورد از 30 کشور مختلف دنیا دوره‌های آموزشی سفر به فضا را سپری کرده‌اند.

در دوره شوروی سابق از این مرکز مخفی در اعماق جنگل برای آموزش «یوری گاگارین» نخستین مسافر فضا استفاده شده بود.به ادامه مطلب بروید
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٤ | ۱۱:٥۱ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

کپسول فضایی جدید ناسا برای انجام نخستین آزمایش پرواز به ایستگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال در در فلوریدا منتقل شد.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، کپسول فضایی اوریون ناسا توسط شرکت لاکهید مارتین ساخته شده و برای انتقال فضانوردان به ماه، مریخ و سایر مقاصد فراتر از ایستگاه فضایی بین‌المللی (ISS) مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

«باب کابانا» مدیر مرکز فضایی کندی تأکید کرد: این نخستین گام برای تحقق سفر سرنشین‌دار به مریخ محسوب می‌شود.

کپسول اوریون با انتقال به سکوی پرتاب 37 در پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال، آماده نخستین آزمایش پرواز بدون سرنشین می‌شود؛ بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، اوریون بر روی موشک سنگین دلتا- 4 قرار گرفته و در تاریخ چهارم دسامبر (13 آذر) به فضا پرتاب خواهد شد.

در این پرواز آزمایشی، عملکرد رایانه‌ها، سپر حرارتی، چترهای نجات و سایر تجهیزات مورد بررسی قرار خواهند گرفت؛ کپسول فضایی پس از رسیدن به ارتفاع 5800 کیلومتری، با سرعت بالغ بر 32 هزار کیلومتر در ساعت به جو زمین بازمی‌گردد که در این شرایط حرارت به 220 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

پس از حدود پنج ساعت از پرتاب، عملیات فرود با چتر نجات در اقیانوس آرام انجام خواهد شد.

ناسا برای انجام این آزمایش 375 میلیون دلار هزینه کرده است که شامل هزینه ساخت کپسول اوریون نمی‌شود؛ بودجه اصلی پروژه هشت میلیارد دلار است که احتمالا به 15 میلیارد افزایش خواهد یافت.

انتقال کپسول اوریون به فضا در نهایت توسط سیستم پرتاب فضایی (SLS) ناسا انجام خواهد شد که این سیستم با بودجه 15 میلیارد دلاری در حال طراحی است.

آزمایش کپسول اوریون با سیستم پرتاب فضایی (SLS) برای نوامبر 2018 برنامه‌ریزی شده است.
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٤ | ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

وقتی ستارگانی 150 برابر اندازه خورشید منفجر می‌شوند، درخشان‌ترین منبع نوری در جهان را تولید کرده و در مدت چند ثانیه چنان انرژی در فضا منتشر می‌کنند که خورشید در کل عمر 10 میلیارد ساله خود قادر به تولید این مقدار است.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، انفجار پرتو گاما درخشان‌ترین منبع نور در جهان است که نخستین بار در زمان جنگ سرد بصورت تصادفی کشف شد؛ اواخر دهه 1960 میلادی آمریکا از مجموعه‌ای از ماهواره‌های نظامی برای نظارت بر فضا و یافتن شواهدی از پرتو گاما از آزمایش هسته‌ای شوروی سابق استفاده کرد. به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٤ | ۳:٥۱ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

طی اکتشاف جدید باستان شناسان در سایت باستانی " سقاره یا سکاره " در مصر باز هم رد پایی دیگر از تکنولوژی در این منطقه یافت شد 
کریستوفر دان مهندس معمار مشهور امریکایی بارها گفته است طی ساللهای سال تحقیق بر روی معماری باستانی مصر دریافته حتی با لیزر به سختی چنین دقتی میشوند اکنون در ازماشگاه ها به دست اورد ! 
{تصاویر درون کامنت مشاهده شود } 
برای دیدن تصاویر بیشتر و خبر تکمیلی در این باره به لینک زیر بروید :
http://www.messagetoeagle.com/recdiscegypt.php#ixzz3IHqvyi00

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرازمینی های باستانی


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٢ | ٩:٥۳ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

 کاوشگر روزتا پس از سفری 10 ساله و طی مسافت بیش از نیم میلیارد کیلومتر چند هفته پیش به چند کیلومتری ستاره دنباله دار P67 رسید و لحظاتی پیش نیز روبات کاوشگر آن یعنی فیله با موفقیت بر روی نقطه از پیش تعیین شده فرود آمد.

این ماموریت که توسط آژانس فضانوردی اروپا (اسا) و با همکاری ناسا صورت گرفته یکی از تاریخی ترین ماموریت های فضایی محسوب می شود که هدف اصلی آن پرده برداری از رازهای شکل گیری منظومه شمسی است.

خبرهای تکمیلی این موفقیت فضایی متعاقبا اعلام می شود.
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢٢ | ٩:۳۱ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

سازمان فضایی اروپا (اسا) اخیرا از برنامه خود برای ساخت پایگاهی در ماه رونمایی کرده که امیدوار است بتواند در 40 سال آینده اولین بازدیدکننده را در خود جای دهد.

 

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، این پایگاه که اولین سکونتگاه انسانی بر روی یک سیاره دیگر خواهد بود، توسط رباتها با گنبدهای قابل‌تورم پوشیده شده از خاک ماه ساخته خواهد شد و جا برای چهار نفر به منظور زندگی و کار خواهد داشت.

 

سازمان اسا با همکاری شرکت معماری فاستر و شرکا قصد دارند تلاشها برای حضور دائمی انسان در ماه را سرعت بخشند.

 

به گفته کارشناسان، این سکونتگاه تا 40 سال آینده قابل استفاده خواهد بود.به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٧ | ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا در دیویس از کشف فسیل یک جانور فک‌مانند خبر دادند که احتمالا یکی از اجداد هیولاهای خزنده دریایی در دوره دایناسورها بوده است.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این هیولاهای تمام‌عیار موسوم به ماهی‌خزنده‌سانان (Ichthyosaurs) حدود 200 تا 250 میلیون سال پیش در دوره تریاس زندگی می‌کردند.به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٧ | ۱۱:٤٢ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

ناسا اخیرا تصویر جالبی منتشر کرده که برای نخستین بار دریاهای قطبی یکی از قمرهای سیاره زحل را در کنار تابش نور آفتاب آشکار کرده است.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این تصویر که اواخر ماه اوت توسط فضاپیمای کاسینی به ثبت رسیده، بازتاب نور خورشید را از سطح در حال چرخش قمر تیتان به نمایش گذاشته است.

 

تیتان بزرگترین قمر در میان 53 نمونه به ثبت رسیده در اطراف سیاره زحل و همچنین دومین قمر بزرگ منظومه شمسی پس از گانیمد سیاره مشتری است.به ادامه مطلب بروید
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٧ | ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

سال گذشته آزمایشگاه سرن از کشف ذره ابتدایی جدیدی به نام ذره هیگز خبر داد که منجر به کسب جایزه نوبل فیزیک شد، اما دانشمندان به تازگی مدعی‌ شده‌اند شاید این ذره بوزون هیگز نبوده و ذره‌ای شبیه آن باشد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، بسیاری از محاسبات نشان داده‌اند ذره‌ای که سال گذشته در شتاب‌دهنده ذرات سرن کشف شد، در واقع همان ذره مشهور بوزون هیگز بوده است. به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٧ | ۱۱:٢٠ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

خبری خوشحال کننده برای شکارچیان حیات فرازمینی! پژوهشگران به تازگی دریافتند حدود نیمی از آب اقیانوس های زمین سنی بیشتر از سن خورشید دارند.

 

محققان با بازسازی شرایط در در دیسک گاز و غباری که منظومه شمسی در آن شکل گرفته، به نتایج جدیدی دست یافتند. این نتایج حاکی از آن است که بیشتر آب موجود در زمین و دیگر سیارات، زمانی در ابری از گاز و غبار که خورشید ما 4.6 میلیارد سال پیش در آن متولد شده، وجود داشته. تصور بر این است که این آب میان ستاره ای در تشکیل بیشتر منظومه های ستاره ای و احتمالا سیارات زمین گونه ی دیگر نیز موثر بوده است.به ادامه مطلب بروید

 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٧ | ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

بر اساس اعلام ناسا، نخستین عملیات حفاری مریخ‌نورد کنجکاوی در منطقه کوه شارپ، تهیه نقشه مواد معدنی بر سطح مریخ را تأیید می‌کند.

نخستین سال از مأموریت مریخ‌نورد کنجکاوی در منطقه‌ای موسوم به Yellowknife Bayدر نزدیکی سایت فرود در دهانه گیل مریخ سپری شد.

کنجکاوی موفق به کشف یک بستر دریاچه باستانی شد؛ سنگ‌های این منطقه، شواهدی از محیط مرطوب در میلیاردها سال قبل را نشان می‌دهند که یک منبع انرژی مناسب برای زندگی میکروبی محسوب می‌شود.به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٧ | ۱۱:۱٤ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

تلسکوپ رادیویی آلما در اطراف یک ستاره ی نوزاد ، تصویری واضح از نحوه شکل گیری سیارات را به ثبت رساند . این تصویر ، واضح ترین عکسی است که تا به حال از نحوه شکل گیری سیارات شکار شده است.

ستاره ی مرکزی خورشید مانند به نام HU tau کمتر از یک میلیون سال عمر دارد و در فاصله ی 450 سال نوری از زمین در صورت فلکی ثور قرار گرفته است.

ثبت این تصویر پس از مجهز شدن تلسکوپ آلما به تکنولوژی توان تفکیک و وضوح بالا امکان پذیر شده است و انتظار می رود در آینده ای نزدیک شاهد تصاویر واضح تر و بهتری از دنیای اطراف خود باشیم - در حقیقت با جرات می توان گفت که تلسکوپ آلما به ابزاری شگفت انگیز تبدیل شده است !

منبع:
http://www.bbc.com/news/science-environment-29932609

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٦ | ۱:٥۱ ‎ق.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا در برکلی بر این باورند که توانسته‌اند راهی برای خوانش ذهن پیدا کنند.

 

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، محققان یک برنامه رایانه‌ای تولید کرده‌اند که می‌تواند فعالیت مغزی ایجادکننده صدای درون سر را رمزگشایی و به واژه تبدل کند.

 

این دستاورد می‌تواند به بیماران ناتوان جسمی یا دچار سندروم قفل‌شدگی امید تازه‌ای برای برقراری ارتباط با استفاده از این سیستم در آینده ببخشد.

به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٥ | ۱٢:۱۱ ‎ق.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()
 فعالیت ضعیف خورشید طی سال‌های اخیر که قرار بود اوج بیشینه فعالیت خورشیدی باشد، باعث شده تا پایان دهه جاری شاهد افزایش سطح پرتوهای کیهانی در منظومه شمسی باشیم.
 

 فضا   همین‌طور خطرناک و خطرناک‌تر می‌شود. درست در زمانی که تعداد مأموریت‌های فضایی شیب اکیدا صعودی به خود گرفته، به نظر می‌رسد که کاوش‌ها در منظومه شمسی هم مرگبارتر می‌شود.

به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٥ | ۱٢:٠۸ ‎ق.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

نتایج تازه ترین بررسی های کیهان شناسی نشان می دهد ماده تاریک در حال بلعیده شدن توسط انرژی تاریک است.

، مطالعات جدید دانشمندان علوم فضایی گویای آن است که ماده تاریک یا همان ساختار کیهانی که عالم بر آن بنا شده است به تدریج درحال بلعیده شدن توسط انرژی تاریک و در نهایت نابودی است. این کشف تازه چشم اندازی نوین به سوی ماده تاریک و انرژی تاریک و همچنین دستیابی به درک روشن تر از شکل و شمایل عالم در آینده به شمار می آید. به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱۳ | ٦:٥۱ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()
پس از اتمام پرواز آزمایشی ۸ روزه  کپسول فضایی چین به دور ماه که به منظور بررسی تکنولوژی ماموریت بازگشتی برنامه ریزی شده برای ماه انجام شده بود، این کپسول فضای بی سرنشین در روز جمعه با سرعت زیاد وارد جو زمین شده و با باز شدن چترهایش با موفقیت به زمین نشست.
این کپسول ماه گرد ژین هوآ (۱)  به نام ماموریت ژیوفی(۲) که در روز ۲۳ اکتبر با موشک لانگ مارچ ۳ سی (۳)  از مرکز فضایی شی چانگ(۴) به فضا پرتاب شده بود، در روز جمعه در ۴۸۰ کیلومتری شهر پکن چین در شمال منطقه منگولیا (۵) بر زمین نشست.
این کپسول ۸۴۰۰۰۰ کیلومتر را در یک سفر رفت و برگشته طی کرد. ابتدا به دورترین بخش ماه رفت و سپس به نمای چشم گیری از زمین و ماه در سیاهی فضا رسید.
به ادامه مطلب بروید
 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱۳ | ٦:٤٩ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

با کنکاش باستان شناسان دنیای باستان ما همچنان به اسرار امیز بودن خودش پیش میرود

این بار نقاشی موجودات عجیب و تصاویری از اشیا پرنده یا بشقاب پرنده ها در دیواره ای در غاری در چتیسگر  هندوستان توجه همگان را به خود جلب کرد – مسائل اینچنینی در دنیای باستان بدون توضیح همیشه باقی میمانند اما علاقه مندان به تئوری بیگانگان باستانی از انها نشانه یاد میکنند

به گفته صحبت باستان شناس هندی " جی آر .بهاگات " این نقاشی تلاش برای به تصویر کشیدن موجودات فضایی و وسایل پروازیشان بوده است ... حتی برای تحقیق در مورد این نقاشی ها از محققان ناسا نیز کمک گرفتند

این نشانه هایی است از برخورد نزدیک با موجودات بیگانه فضایی در دنیای باستان ...در حال حاظر متخصصان هنوز جواب قطعی در این باره نمیدهند و ابا میکنند

منکر قوه تخیل مردمان باستانی نیستیم اما تصاویری در اقسی نقاط دنیا با شکل و شمایل عجیب غریب و نمونش این مثال بارز ادم را به فکری عمیق فرو میبرد ..

بنا به گفته روزنامه ایدیان تایمز : حکایات بسیاری از مردمان اسمانی و وسایل و ادوات پروازی شان موجود است که گاها میامدند و یکی دو نفر را با خود میبردند !!

همواره در اسطوره ها و افسانه های هندی از خدایان فرازمینی و ادوات پروازی جنگهایشان و سلاح هایشان به دقت توضیح داده شده است..

برای دیدن تصاویر بیشتر در این باره و نقاط دیگری از جهان به لینک زیر بروید :

http://www.collective-evolution.com/2014/08/02/10000-year-old-rock-paintings-depicting-extraterrestrials-ufos-discoverd-in-india/

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرازمینی های باستانی


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٢ | ٧:۳۸ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

ایینی فراموش نشدنی نزد سرخ پوستان جنگل امازون وجود دارد و باور دارند روزی چیزی با صدای بسیار بلند در این جنگل سقوط کرد و وقتی انها ان را از نزدیک دیدن یک مرد سفید پوست با لباسی عجیب ایستاده است 
از ان به بعد در مراسم های مذهبی سرخپوسان با تقلید از ان مرد سفید اندام , شروع به شبیه سازی ان فرد کردند و لباسهایشان را در این مراسم به شکل او میکردند {در تصویر عکس مراسمی که فرد خودش رو به شکل اون شخص دراورده و این تصویر مربوط به مراسم سال 1952 میباشد زمانی که خیلی قبل تر از اینکه فضانوردی از انسان به فضا برود !! } 
در حکایات این قبایل باستانی میگویند ان مرد سفید اندام سلاحی از رعد و برق داشت که همه چیز را به گرد و غبار تبدیل میکرد در یک لحظه ... روزها گذشت تا متوجه شدند که این مرد سفید اندام خصومتی با انها ندارد!
در عوض خواهان یاد دادن و اموزش به انهاست 
این مساله باعث خودکفایی انها و اموزش در همه مراحل زندگیشان شد "بنا ب حکایاتشان " 
در پایان نیز نقل شده این مرد درخشان سفید برای اخرین بار ملاقات کرد و با مواد منفجره به اسمان رفت و دیده نشد !!! 
برداشت شما از این داستان چیست ؟ چه چیزی باعث شده که انها شخصی را اینچنین با ضرافت که هزاران سال پیش بوده توصیف کنند به زمین امده و سپس رفته ؟ چه چیزی را به این اندازه شبیه فضانوردان امروزی دیده بودند ؟

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرازمینی های باستانی


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٢ | ٦:٥٥ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

خوشه پاندورا یا آبل ۲۷۴۴ متشکل از ۵۰۰ کهکشان در فاصله چهار میلیارد‌ سال نوری از زمین است. تمامی این خوشه کهکشانی در تصویری که توسط هابل به‌ ثبت رسیده دیده می‌شوند، اما دانشمندان تمرکز اصلی خود را بر درخشش آبی ستاره‌هایی قرار داده‌اند که سال‌ها پیش در فضای میان‌کهکشانی سرگردان شده و مانند جرقه‌هایی کوچک از انفجاری کیهانی که میلیاردها‌ سال پیش رخ داده، در فضا پخش شده‌اند.
{*توضیح تصویر:در این تصویر خوشه کهکشانی عظیم آبل 2744، را مشاهده می کنید، نور آبی در سراسر تصویر از کهکشان های مُرده ساتع می شود.}


به ادامه مطلب بروید
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٢ | ۱:٤٠ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

اخترشناسان دانشگاه ییل با همکاری محققان دانشگاه آکسفورد موفق به کشف سیاره بیگانه‌ کم‌جرم و کم‌تراکمی در مدار یک ستاره دوردست شدند که از ویژگی مداری خشن برخوردار است.

 

به گزارش  ایسنا، سیاره فراخورشیدی PHC3‌ در فاصله 2300 سال نوری از زمین واقع شده است؛ این سیاره از دوره مداری بسیار ناسازگاری برخوردار بوده و از یک مدار به مدار دیگر متفاوت است.

 

کشف سیاره فراخورشیدی PHC3‌ با روش‌های متداول شکار سیارات بیگانه از جمله تجزیه و تحلیل رایانه‌ای امکانپذیر نبود.

 

در برنامه شکار سیاره با مشارکت 300 هزار شهروند- محقق، داده‌های تلسکوپ فضایی کپلر مورد بررسی دقیق قرار گرفته و محققان موفق به شناسایی این سیاره شدند؛ طول سال سیارات داخل منظومه شمسی 1.91 برابر کوتاه‌تر از سیاره فراخورشیدی PHC3‌ است.

 

به گفته محققان، کشف این سیاره فراخورشیدی با دوره مداری بسیار ناسازگار، امکان درک بهتر ویژگی‌های اجرام آسمانی با ویژگی‌های غیر معمول را هموار می‌کند.

 

نتایج این پژوهش در The Astrophysical Journal منتشر شده است.
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٢ | ۱:۳٦ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

دانشمندان دانشگاه ییل یکی از عمیق‌ترین نشانه‌های حیات را در جزیره ساوث لوپز واشنگتن کشف کردند.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این محققان نوعی ماده معدنی را یافته‌اند که در اثر فرآیندهای زیستی شکل گرفته است. این ماده معدنی در صخره‌هایی موجود است که 100 میلیون سال پیش 12 کیلومتر زیر سطح زمین قرار داشته‌اند.

 

در صورت تایید این یافته‌ها، چنین ماده‌ای در میان عمیق‌ترین نشانه‌های حیات جای خواهد گرفت که تاکنون کشف شده‌اند. این مطالعه دارای مضامینی برای حیات در جهان‌های دیگر است و همچنین نشان می‌دهد نواحی بیشتری از زمین در مقایسه با آنچه پیش‌بینی شده، زیست‌پذیر هستند.

 

ماده معدنی کشف‌شده، «آراگونیت» نام دارد که می‌تواند هم توسط فرآیندهای زیستی و هم فرآیندهای طبیعی شکل گیرد. با این حال، در این تحقیق، دانشمندان ترکیب خاصی از ایزوتوپ‌های کربن را یافته‌اند که نشان می‌دهد ماده مزبور دارای منشا زیستی است. این یافته‌ها نشان می‌دهد این آراگونیت از متانی نشات گرفته که توسط میکروارگانیسم‌ها تشکیل شده است.

 

تصور می‌شود حیات در ناحیه‌ای عمیق در زیر زمین نشات گرفته باشد یعنی جایی که دو صفحه تکتونیکی در تماس با یکدیگر قرار گرفتند. در این جا احتمالا آب در صخره‌های زیرسطحی وارد شده و طی 100 میلیون سال، این صخره‌ها به تدریج به سمت بالا آمده‌اند و اکنون در سطح زمین مشاهده می‌شوند.

 

چنانچه حیات در چنین اعماق زیادی دوام آورده باشد، باید دماهای بیش از 122 درجه سانتی‌گراد را تحمل کرده باشد، بنابراین فشارهای بالا احتمالا زندگی را حتی در چنین دماهای بالایی در زیر زمین ممکن ساخته است.

 

کشف حیات در چنین محیط‌های خشنی می‌تواند به دانشمندان در جستجوی حیات بر روی سیارات دیگر و زمین کمک کند.
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٠ | ٦:٢٥ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

یکی از فضاپیماهای سرنشین‌دار شرکت ویرجین‌گالکتیک روز گذشته (جمعه) در جریان یک پرواز آزمایشی در اثر بروز مشکل فنی منفجر شد که در جریان آن یکی از خلبانان کشته شد و دیگری به شدت آسیب دید.

 هواپیمای فضایی «اسپیس‌شیپ 2» به عنوان بخشی از برنامه‌های شرکت خصوصی ویرجین گالکتیک در حال پرواز آزمایشی بود که با یک نقص فنی روبرو شده و در صحرای موجاوه سقوط کرد.-- به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٠ | ٦:۱۸ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

ناسا به تازگی از طراحی‌های سامانه پرتاب فضایی جدید خود رونمایی کرده است؛ سامانه‌ای موسوم به SLS که با هدف ماموریت‌های ژرفای فضا طراحی شده است.

1- تصویرسازی سامانه پرتابه فضایی ناسا (SLS). شرکت بوئینگ پیمانکار اصلی مسئول ساخت سامانه‌های ارتباطی و برودتی SLS است.
2- این تصویرسازی سامانه پرتابه فضایی ناسا را در مرکز پرتاب فلوریدا نشان می‌دهد.
3- نمایی عمودی از SLS مستقر در سکوی پرتاب.
4- معماری SLS شامل چندین چیدمان مختلف است که هر کدام برای ماموریتی خاص طراحی شده‌اند.
5- کپسول چندمنظوره اوریون که برای حمل بار و ماموریت‌های سرنشین‌دار فراتر از مدار زمین طراحی شده است، توسط SLS به فضا برده خواهد شد.
6- تصویرسازی از مراحل پرتاب SLS از سکوی پرتاب مرکز فضایی کندی در فلوریدا.
7- آزمایش‌های فرود در آب کپسول اوریون در مرکز تحقیقات فضایی لانگلی انجام می‌شود.
8- تکنیسین‌ها مشغول آماده‌سازی ابزار رهاسازی اوریون در تاسیسات نظامی وایت‌سندز نیومکزیکو هستند.
9- تصویرسازی از کپسول اوریون در مامویت ژرفای فضا.
10- تصویرسازی از کپسول حمل بار Ares V (پیکان 5) که پیش از SLS قرار بود به عنوان سامانه پرتابی ناسا توسعه داده شود.
11- چیدمان پایه SLS قادر خواهد بود برای سازگاری با طراحی فعلی فضاپیماها، ‌ محموله‌هایی را در بسته‌بندی‌های 5 متری به فضا ببرد.
 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٠ | ٦:٠٥ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

دانشمندان آمریکایی موفق به تولید آزمایشگاهی آنزیمی شدند که احتمالا در منشأ حیات آغازین بر روی زمین نقش اساسی ایفا کرده است.

 

به گزارش  ایسنا این آنزیم «ریبوزیم» نام دارد و از اسید ریبونوکلئیک (آر‌ان‌ای) ساخته شده است. مولکول آر‌ان‌ای برای خلق اشکال مختلف حیات اساسی است.

 

آنزیم تولیدشده نه تنها سرنخ‌هایی درباره چگونگی آغاز حیات و تکامل آن آشکارسازی می‌کند، بلکه ابرازی برای تکامل‌دادن مولکول‌ها در آینده به دانشمندان ارائه خواهد داد.

 

محققان «موسسه تحقیقاتی اسکریپس» در سان‌دیگو این آنزیم را از آر‌ان‌ای تولید کردند. اشکال حیات مدرن و دی‌ان‌ای‌محور از جهان آر‌ان‌ای ساده‌تری تکامل یافته‌اند که در آن، مولکول‌ها خودتکثیر می‌شوند و تکامل می‌یابند.

 

آنزیم‌ تازه‌تولید شده نیز به شیوه مشابهی عمل می‌کند. این آنزیم رشته المثنی‌ از آ‌ر‌ان‌ای را با استفاده از رشته آر‌ان‌ای اصلی به عنوان مرجع می‌بافد.

 

هیچ تیم تحقیقاتی تاکنون چنین آنزیم‌های تولید نکرده‌ بود و ظهور این مولفه‌ها در جهان ابتدایی آر‌ان‌ای، کلید خلق نخستین اشکال حیات بوده است.

 

جزئیات این دستاورد علمی در نشریه Nature قابل‌مشاهده است.
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٠ | ٦:٠٤ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

نتایج پژوهش صورت گرفته توسط محققان آمریکایی نشان می‌دهد، آب موجود بر سطح زمین حدود 135 میلیون سال زودتر از تصورات قبلی در این سیاره وجود داشت.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، درحالیکه شرایط زمین در سال‌های نخست شکل‌گیری، احتمال باقی ماندن آب بر سطح سیاره را غیرممکن می‌کرد، شواهدی بدست آمده که نشان می دهد، ترکیبات مورد نیاز برای آب درون ساختارهای سنگ‌ها نزدیک به سیاره زمین ذخیره شده بودند.

 

«آدام صرافیان» محقق ارشد این پژوهش تأکید کرد: این نتایج نخستین شواهد از وجود آب در داخل منظومه شمسی است که پاسخ مناسبی برای یکی از اصلی‌ترین سوالات درخصوص زمان شکل‌گیری اقیانوس‌ها ارائه می‌کند.

 

برخی معتقدند که مولکول‌های آب که در زمان شکل‌گیری زمین بر سطح این سیاره وجود داشتند، احتمالا در زمان برخورد سیارک‌ها و شهاب‌سنگ‌ها با زمین تبخیر شده و به فضا بازگشته‌اند و آب‌هایی که اکنون بر روی زمین وجود دارند، میلیون‌ها سال بعد شکل گرفته‌اند.

 

محققان موسسه اقیانوس‌شناسی وودز هول (WHOI)‌ نظریه دیگری ارائه کردند که بر اساس آن، شهاب‌سنگ‌های کربن‌دار منبع بالقوه آب بر روی زمین هستند.

 

این شهاب‌سنگ‌ها از همان گرد و غبار، یخ و گازهایی شکل گرفتند که 4.6 میلیارد سال قبل برای شکل‌گیری خورشید - و پیش‌ از شکل‌گیری سیارات - استفاده شده بود.

 

بر اساس نتایج بدست آمده، آب بسیار زودتر از تصورات قبلی وارد منظومه شمسی شده و این احتمال وجود دارد که سیارات دیگر نیز در ابتدای شکل‌گیری، مرطوب و دارای حیات بوده و به مرور زمان به محیط خشن کنونی تبدیل شده‌اند.

 

نتایج این پژوهش در مجله Science منتشر شد.
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٠ | ٦:٠٢ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

باورهای مردم سراسر جهان در این نکته کاملاً اشتراک نظر دارند که در یک زمان باستانی تر نژادی از غول‌ها بر زمین می‌زیسته‌اند که بخش عظیمی از این نژاد طی فجایع بزرگ به دست طبیعت بی‌رحم و نیز طی نبردهای جنون‌آمیز بین خودشان نابودشده‌اند . وقتی بعد از یک فاجعه ، نیاکان انسان‌های امروزی پا به سرزمین‌های جدیدشان گذاشته‌اند آخرین بازماندگان این غول‌ها هم از بین رفته‌اند . ژاپنی‌ها روایت می‌کنند که وقتی نیاکانشان بعد از یک فاجعه بزرگ در حدود دو هزار و پانصد یا سه هزار سال پیش از این از اقلیمی آمده و به جزیره‌ها یورش برده‌اند آن‌ها در آنجا با غول‌های پشمالویی با پاهای بلند مواجه شده‌اند . آن‌ها غول‌ها را Ainu نامیده‌اند . اجداد ژاپنی‌ها در نخستین برخورد مغلوب شدند اما در برخوردهای بعدی پیروزی‌های به دست آوردند . 
Ixtlilxochitl ] مورخ اسپانیای نوین . م [ در نوشته‌های خود کسانی را توصیف می‌کند که در نیمکره غربی طی اعصار چهارگانه جهان سرگردان بوده‌اند . عصر اول با طوفان به پایان رسیده در عصر دوم که " خورشید زمین‌لرزه " نام گرفته نسلی از غول‌ها در آنجا می‌زیسته‌اند که طی فاجعه‌ای که به این عصر پایان داده نابودشده‌اند . عصر سوم " خورشید وزان " یا " خورشید باد " نام گرفته و علت آن این بوده که تندبادهای وحشتناک باعث نابودی همه چیز و پایان این دوره شده‌اند . Ulme ] نژادی هندو اروپایی .م [ و Xicalauca ] نیاکان ناشناخته Olmec-Xicalanca که پایتختشان Cacaxtla بوده . م [ کسانی که از شرق آمده‌اند تا در Potouchan
به ادامه مطلب بروید

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٠ | ۱:٢۱ ‎ق.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

{از مستند ما و فرازمینی ها }
یوکاتان پنین سولا" ...مکزیک

اینجا در خرابه های معدن باستانی "چیچن ایتزا" هرم "ال کاستیو " قد برافراشته است ..ساخته شده بدست مایا ها و در زمانی حدود قرن نهم تا دوازده میلادی 
ال کاستیو موقوف خدای مار مانند فلس داری به نام "کوکوکان " بوده است ..همچنین گفته شده است مهمترین مکان مراسم ذبح مایایی بوده است ..قربانی ها رو اینجا میاوردند و میبردند بالای معبد و قلبش رو در میاوردند ..در مراسمشون اهدای خون اهمیت زیادی داشته یه جورایی وحشی وار بوده است ..با وجود اینکه امروزه و خیلی وقته چنین مراسم هایی برقرار نمیشه اما زائران هنوز بر اساس قوم مایایی زمان نزول خدای کوکوکان از مثلا بهشت که به منظور اهدای اگاهی به بشر انجام شده را جشن میگیرند ...به ادامه مطلب بروید
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرازمینی های باستانی


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۸ | ٧:٢٩ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

"شدید ترین طوفان خورشیدی 24 سال اخیر در روز جمعه 24 اکتبر رخ داد"

طوفانهای خورشیدی شدید نهایتا روی شبکه های ارتباطی تاثیر گزار میباشد البته باید جدی گرفته شود اما :
{خبر هایی مربوط به تاریکی زمین در سه روز جعلی است }
این خبر نیز ماننده خبر جعلی " بزرگ شدن مریخ به اندازه ماه در اسمان شب زمین " نیز یکی دیگر از شایعاتی است که دوباره ذهن مردم را درگیر کرده است .. جالب اینجاست خبر گزاری های داخلی با شور زیاد ان را به اشتراک میگذاشتند ... و هنوزم اخبار ضد و نقیض در مورد ان به بیرون درز پیدا میکند مخصوصا از زمانیکه مدیر ناسا ویدئویی به صورت عادی در مورد امادگی مردم برای مقابله باشرایط اضطراری را ارائه داد ولی ظاهرا این مساله بر شدت شایعات افزود ... 

http://oak.ctx.ly/r/1xlfq

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٧ | ۸:۳٢ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

فرارو- فضاپیمای بدون سرنشین ناسا که حامل مایحتاج ایستگاه بین المللی فضایی و برخی تجهیزات سری بود، چند ثانیه بعد از پرتاب از سکوی خود در ویرجینیا منفجر و نابود شد.

به گزارش سی ان ان، این فضاپیما با نام " Antares " چند ثانیه ای بعد از پرتاب در ساعت 6:35 دقیقه صبح به وقت محلی صورت گرفت، منفجر شد. هنوز علت انفجار اعلام نشده است ولی مقامات ناسا می گویند کسی در این حادثه کشته یا زخمی نشده است.

انفجار این فضاپیما که رسانه ها از آن به عنوان فاجعه ای برای ناسا یاد کردند، شش ثانیه بعد از پرتاب روی داده است.

مقامات ناسا همچنین گفته اند خسارتهای ناشی از این انفجار فقط محدود به تاسیسات پرتاب این فضاپیماست. سازمان هوایی آمریکا اعلام کرده است کسی بر اثر این حادثه کشته یا زخمی نشده است.
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دانستنی های نجوم


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٧ | ۸:۳٠ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

پاپ فرانسیس معتقد است تئوری بیگ‌بنگ درباره منشا آفرینش و تئوری تکامل هیچ تضادی با تعالیم دینی ندارند. او همچنین گفت: «نباید خداوند را جادوگری ببینیم که با عصای جادویی‌اش می‌تواند دست به هر کاری بزند.»

به ادامه مطلب بروید
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٧ | ٦:٥٠ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

DUAT 
یک نام هیروگلیفی مصری میباشد به معنای "مکانی برای صعود به ستاره ها " 
به عقیده شان اولین مقصد فرعون پس از زندگی {پس از مرگ }
در متون هرم {از متون باستانی و مهم مصری } و کتابی به نام کتاب مرگ این لغت ا بهتره بگیم این مکان به صورت معابر زیر زمینی و اتاق های منجر به "درخت کیهانی " جایی که باید فرعون یا همان پادشاه برای پیوستن به سیاره میلیون ساله برود و اینگونه شرح داده شده است و بنا به متون این مکان قبلا در صحرای سینا جای داشته است 
{متن ها گاهی پیچیده و مشکل هستند برای توجیح و توضیح ولی میشود به طور کلی حدس زد و مفهوم کلی رو فهمید } به ادامه مطلب بروید
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرازمینی های باستانی


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/٢ | ٦:٥٦ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

شباهت سایت باستانی و نوع معماری مساله ای تازه نیست 
{تصویر زیر شباهت دو معبد یا تمپل از دو کشور کلمبیا در امریکای جنوبی و همچنین معبدی در کامبوج جنوب شرقی اسیا } 

طبق تحقیقات محققن اکثر این مکانهای بعضا مقدس یا سازه های مهم باستانی در نقاط خاصی از زمین ساخته شده اند و که وقتی ان ها را روی نقشه دنبال میکنیم نوعی طرح مواجه میشویم 
پیشتر توضیح دادیم که معماری معابد و هرم ها یک مساله جهانی است که جالب توجه میباشد 
ایا بناهای سنگی با انرژی الکترو مغناطیس به هم متصلند ؟

به ادامه مطلب بروید
 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرازمینی های باستانی


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱ | ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()

{تهیه شده توسط  آرش مدیر سایت }

این منطقه با عرض 700 و طول 2000 مایل در جنوب شرق امریکا قرار دارد ... در میان اقیانوس اطلس شمالی کاملا مجهور مانده است که همواره اتفاقات غیر عادی دراین جا رخ میداده است از جمله کشتیهای گمشده ...نام مستعارش سکوت مرگ یا دریای وحشت است ...داستان ها و اتفاقاتی از گم شدن افراد نیز در این منطقه به گوش میخورد 
به ادامه مطلب بروید

 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: اخبار یوفوها و اشیا نورانی


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱ | ۱٠:٢۳ ‎ب.ظ | نویسنده : arash | نظرات ()
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.