نقاشی های باستانی و فرازمینی ها :
ساعت ۳:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٠   کلمات کلیدی: فرازمینی های باستانی

البته این یک سند جدیدی نیست ولی باستانیان هر انچه که میدیدند رو ثبت میکردند چه در نقاشی ها چه در کتیبه ها و نوشته های مقدسشان ... 

نقاشی های این چنینی با ادم حرف میزند کافی است دقت کرد 
حدود 9 عدد نقاشی رو گلچین کدم و قرار دادم برای دیدن ادامه نقاشی ها به ادامه مطلب بروید
نقاشی اول:
تصویر اول نقاشی مریم مقدس و جیووانینوی مقدس The Maonda with saint giovanino درپالازو ویجو palazzo veechio در فلورانس مدرسه لیپی lippi درقرن 15 می باشد یک نمای نزدیک از سمت چپ بالای نقاشی یک شی را در آسمان نشان می دهد و یک مرد و یک سگ به آن نگاه می کنند با بزرگ کردن تصویر تشعشعات طلایی در اطراف آن جسم مشاهده می شود.

**نقاشی دوم:
نقاشی زندگی مریم مقدس در سال 1330 میلادی در کلیسای باسیلیکا Basillica در فرانسه نگهداری می شود در این نقاشی هم در قسمت بالا و سمت چپ یک شی کلاه مانند که در هوا شناور است به خوبی دیده می شود.
**نقاشی سوم:
نقاشی مر بوط به صلیب کشیده شدن مسیح (ع) the crucifixion در سال 1350 میلادی در کوزوو یوگوسلاوی نقاشی شده در دو گوشه بالایی نقاشی دو ماشین پرنده دیده می شود و بطوری که مشخص شده است در حال تعقیب یکدیگر بوده اند خلبان سفینه جلو با نگرانی به خلبان سفینه عقبی است و درتصویر بزرگ شده خلبان صفحه عقبی با صفحه کلید کنترل سفینه کار ی کند این نقاشی 650 سال قبل کشیده شده است در آن زمان هیچ وسیله پرنده ای به دست بشر ساخته نشده بود آیا این همه نقاشی می تواند ساخته و پرداخته ذهن بشر باشد؟
**نقاشی چهارم :
نقشای کشیده شده توسط بوناونتوراسلیمبنیBonaventura Salimbeni در سال 1600 که امروزه در کلیسای سان لورنزو san lorenzo در سن پترو در مونتالسینوی ایتالیا نگهداری می شود یک شی کروی با دو زائده آنتن مانند در آسمان و بالای ابرها چه می تواند باشد.
**نقاشی پنجم:
نقاشی لاتبائیده La tebiaide توسط پائواو اوچلو Paolo Uccello در سال 1460 میلادی در قسمت شده نقاشی تصویر یک جسم ناشناس پرنده یوفو در تصویر به خوبی مشخص است.
نقاشی ششم :
نقاشی عید تبشیر نقاشی شده توسط کارلو کریولی Carlo Crivelli در سال 1486 نقاشی شده است در نمایشگاه ملی لندن نگه داری می شود یک جسم در آسمان می درخشد و از یک طرف آن باریکه نوری به سمت پایین است شکل به خوبی یک بشقاب پرنده بیضی شکل را نشان می دهد.
**نقاشی هفتم:
مشاهده یوفو در نانکین Nankin چین 28 سپتامر 1890 نقاشی شده توسط یو ران Wu you run یکی از بیش از صدنفری که روی پل شوکو shu que برای دیدن توپ قرمزی که به آهستگی به سمت شرق می رفت جمع شده بودند.
در منابع چینی ثبت شده است که یک پیر مرد گفته است که وقتی توپ ظاهر شد من یک صدای خیلی بلند شنیدم این واقعه ای است که صدها نفر شاهد آن بودند.
این نقاشی از کتاب بومه نور چیری ume no chiri نوشته شده است در سال 1803 در آن یک کشتی پرنده بیگانه و سر نشینان آن نوشته شده است که در صاحل هاراتونوهامای Haratonohama ژاپن دیده شده بود صطح خارجی سفینه از شیشه و فلز ساخته شده بود و متون عجیبی داخل آن دیده می شد.
**نقاشی هشتم :
نقاشی مربوط به سال 843 میلادی مشاهده یوفو در آسمان آنجرز Angers فرانسه است به طوری که در تصویر مشخص شده است مردم یک شی نورانی را که در آسمان دیده می شود را به یکدیگر نشان می دهند.
**نقاشی نهم:
در چهار نوامر 1697 اجسام دو چرخ درخشان در هامبورگ آلمان دیده شده است که دارای ابعاد بسیار بزرگی بوده اند.

.: Weblog Themes By M a h S k i n:.