ماموریت اپولو و برخورد نزدیک
ساعت ۱:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱٠/٥   کلمات کلیدی: اخبار یوفوها و اشیا نورانی
اولین باری که انسان روی کره ماه قدم گذاشت در سال 1969 بود ولی همونطور که میدونید این روزها هیچ فضانوردی به ماه فرستاده نمیشه با اینکه فاصله ماه تا زمین در مقایسه با سایر اجرام اسمانی بسیار کم است و حتی اگر سفینه ای با سرعت 3000 کیلومتر در ساعت نیز حرکت کند حدود شش روز بع کره ماه میرسد ..
با این که دانش فضانوردی در این 4 دهه اخیر بسیار پیشرفته شده ولی در این 40/50 سال اخیر هیچ تلاشی برای سفر مجدد به مهاه صورت نگرفته و اگر هم انجام شده بسیار محرمانه بوده ..
به نظر شما چه مساله ای باعث این موضوع شده است ؟ پاسخ رو میتونیم در اولین سفر فضانوردان به کره ماه جستجو کنیم چون ظاهرا در این سفر فضانوردان برخوردی با سفاین موجودات فرازمینی داشتند ... با هم نقد و بررسی میکنیم 

میلتون کوپر افسر ناوال اینتلیجنس میگوید :
نه تنها پایگاه فضایی موجودات بیگانه در سمت دیگر ماه که هیچ وقت از روی زمین نمیتونیم ببینمش هست بلکه یک عملیات عظیم معدن کاری در انجا جریان دارد و همچنین این موجودات سفینه های مادر بسیار عظیمی دارند گه طول برخی به چندین مایل نیز میرسد 
و از سفینه های دیسکی کوچکی برای سفر به زمین استفاده میکنند ..
در قسمتی از کتاب "بالاتر از فوق سری " نوشته تیموتی گود چنین امده است که :
طبق گزارشات تایید نشده نیل ارمسترانگ و هم بوز الدرین هر دو بلافاصله بعد از فرودی تاریخی خود در سطح ماه با سفینه اپولو 11/ در جولای 1969 سفینه های موجودات بیگانه را دیده بودند !!!
من به یاد میاورم در یکی از برنامه های تلویزیونی پخش زنده فرود این دو نفر در سطح ماه یکی از فضانوردان به نوری روی یک حفره اشاره دارد و بعد از درخواست مرکز کنترل برای اطلاعات بیشتر چیزی شنیده نشد ..
به گفته اوتر بایندر یکی از کارکنان اصلی ناسا در اون سال امواج رادیویی بی نامی با همان فرکانس به جای امواج رسمی ناسا پخش شد و این قسمت از مکالمات ناسا و اپولو با مرکز کنترل پاک شد ...مکالمات فضانوردان و اتاق کنترل ناسا به این شکل بود :
ناسا ==انجا چیزی هست ؟
اپولو==این بچه ها خیلی بزرگند ..اقا ..خیلی بزرگند !اه خدای من لعنت ... نمیتونی باور کنی نمیتونی فکرشم کنی !من دارم میگویم اونجا سفینه های دیگری هم هست ..روی یک خط در روی لبه حفره صف کشیده اند ..انها روی ماه هستند و ما را نگاه میکنند !!!!!!!!
در سال 1979 موریس چتلاین رییس سابق ارتباطات ناسا تایید میکند که ارمسترانگ واقعا مشاهده دو سفینه بیگانه را روی لبه حفره ای در ماه گزارش داده است !!
او فاش کرد این برخورد چیزی است که همه در ناسا از ان با خبر شدند اما تهدید شدند که در این باره چیزی نگویند !
دانشمندان شوروی ظاهرا اولین کسانی بودند که این اتفاق رو قبول کردند ...دکتر ولادیمیر اژاژا فیزیکدان و پروفسور ریاضیات در دانشگاه مسکو میگوید :
طبق اطلاعات بدست امده مواجهه با سفاین بیگانگان بلافاصله بعد از فرود به ماه گزارش شده بود ..
نیل ارمسترانگ برای اتاق کنترل پیغامی فرستاده بود که دو جسم عجیب و بزرگ بعد از فرود سفینه او را نگاه میکنند . ولی این پیغام برای عموم هرگز پخش نشد ..
به گفته یکی دیگر از دانشمندان شوروی یعنی دکتر الکساندر کازانتسف :
الدرین از داخل سفینه از دو بشقاب پرنده بزرگ فیلم رنگی میگیره و بعد از اینکه او و ارمسترانگ پیاده میشوند وی به فیلم برداری ادامه میدهد ..یک پروفسور نیز که نخواسته اسم وی فاش بشه در یک نشست با ناسا با نیل ارمسترانگ گفتگویی کرد که متن ان این چنین است :
پروفسرو == بیرون از اپولو 11 واقعا اتفاقی افتاد ؟
ارمسترانگ==باورکردنی نبود البته ما میدانستیم که این احتمال وجود دارد واقعیت این است که به ما توسط بیگانگان هشدار داده شد ...هر گز در مورد پرسشی در مورد پایگاه روی ماه یا شهر روی ماه وجود نداشت ..
پروفسور ==منظور شما از هشدار دادن چیست ؟
ارمسترانگ==من نمیتونم وارد جزئیات بشم متاسفم ..تنها میتونم بگم که سفاین انها بسیار بزرگ و پیشرفته تر از سفینه های ما بودند !!!
همچنین فضانوردان سفینه اپولو 10 یک عکس منحصر به فردی از یک جسم یک مایلی تقریبا 1609 متری که قلعه نامیده میشه گرفتند که در ارتفاع 14 کیلومتری سطح ماه معلق بود و روی ماه یک سایه بسیار واضحی ایجاد کرده بود 
به نظر میرسید که این جسم از تعداد زیادی واحدهای سیلندر مانند و یک واحد اتصالی بزرگ تشکل شده بود ..جزئیات ساختمان این جسم در یکی از عکسهای ان بخوبی دیده یمشود

.: Weblog Themes By M a h S k i n:.