هوش فرازمینی

اخبار نجوم و حیات فرازمینی

تایید بیگانگان فرازمینی توسط وزیر سابق دفاع کانادا
ساعت ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱٠/۱۳   کلمات کلیدی: اخبار یوفوها و اشیا نورانی

توجه : خبر بسیار جالب و مهم :


وزیر دفاع کشور کانادا رسما در شبکه تلویزیونی اعلام کرد که فرازمینی ها همین جا هستند برای کمک به بشریت !!!!
تاریخ انتشار خبر = 30 دسامبر 2013
دوستان به لینک زیر بروید و لینک ویدئوی مصاحبه ایشون رو ببینید:


http://www.ufosightingsdaily.com/2014/01/defense-minister-of-canada-announces-on.html


خب ما پیشتر بررسی کردیم به این نتیجه رسیدیم فرازمینی ها در تاریخ بشریت در اتفافاق بزرگ و ریشه خیلی از مذاهب بودند و حتی در موجودیت انسان نیز دخالت هایی داشتند نظر شما چیست ایا واقعا برای مقاصد خیر اینجا هستند ؟ یا به شکلی صلحجویانه قصد در کنترل بشریت برای مقاصد خود را دارند ؟ اگر اینگونه باشد قصد و هدف انها چیست ؟


او وزیر دفاع کانادا در 1960 بود و در زمان جنگ سرد بر نیرو های مسلح این کشور حاکم بود و زمانی که بازنشست شد گفت ما در این عالم تنها نیستیم و مهمانانی از فضا اینجا زندگی می کنند.سوفی شواردنادزه مهمان برنامه وزیر دفاع سابق کانادا معتقد است که اشکال زندگی از فضا بروی زمین وجود دارد.
این خوب است که شما بر بالای سرتان ببینید یوفوها مانند هواپیما پرواز می کنند؟

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KK6I8DpR9EA
پاول هلیکر من می دانم که آنها وجود دارند و و مثل یک جسم واقعی سیاره ما را ملاقات می کنند سیاره ما برای هزاران سال یکی از موارد مورد علاقه انها بوده است.اگر دوسه دقیقه به من وقت بدهید پاسخ شما را می دهم در طول جنگ جهانی  سرد 50 یوفو از جنوب روسیه پرواز کردند و از اروپا عبور کردند و قرماندهان متفقین بسیار نگران بودند و اماده فشردن دگمه هراس بودند زمانی که آنها به اطراف قطب شمال در حال رفت و آمد بودند بیش از سه سال مورد بررسی قرار گرفتند و با اطمینان کامل می توان گفت که چهار گونه از آنها برای هزاران سال سیاره ما را مورد مشاهده قرار دادند.ما دوره طولانی از یوفوها را داریم و در دهه گذشته فعالیت آنها بیشتر شده است.آنها بمب اتمی را اختراع کردند و از استفاده دوباره ما از آن بسیار هراس دارند.زیرا همه کیهان را تحت تاثیر قرار دادند و بلکه افراد دیگری در جهان هستی هستند که می ترسند که ما به قدری احمق باشیم که دوباره از بمب های اتمی استفاده کنیم و این برای ما و آنها بسیار بد است..