هوش فرازمینی

اخبار نجوم و حیات فرازمینی

مکان های اسرار امیز و فرازمینی ها (حوزه سکوت تگزاس )
ساعت ۱:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۳/٤   کلمات کلیدی: مکانهای اسرار امیز

{قبلا در پیج در مورد برخی از مکان های اسرار امیز صحبت کردیم مکان هایی که شاید دروازه ای به جهان های دیگر باشند !
مکانهایی که در انجا قوانین فیزیک را نقض و اتفاقات عجیبی میافتد نظیر مثلث برمودا اژدها حوزه سکوت و ... }
**پستهایی در مورد مثلث برمودا قرار دادیم میتونید از ادرس=>http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0CEUQFjAG&url=http%3A%2F%2Fhoshefarazamini.persianblog.ir%2Fpost%2F33%2F&ei=7pCAU-OgHtHZoATaxYDgBQ&usg=AFQjCNE2dGxOkKS0bc3i7syojovBP9iQiA&bvm=bv.67720277%2Cd.cGU

**در مورد مثلث اژدها به همین ترتیب=>http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q&esrc=s&source=images&cd&cad=rja&uact=8&docid=5IDpPeMLQ_-sSM&tbnid=TUR4VQA5PsoK4M%3A&ved=0CAMQjhw&url=http%3A%2F%2Fhoshefarazamini.persianblog.ir%2Fpost%2F34%2F&ei=CZKAU_4wiN6gBI_cgBg&bvm=bv.67720277%2Cd.cGU&psig=AFQjCNF4KRWa5HKLJl1tXhYQ9PObsgLvzA&ust=1401021296932000

در مورد ((حوزه سکوت )) که معروفه به "مثلث برمودای مکزیکی" که حوزه سکوت» اولین بار در دهه 1930 توسط «فرنسیسکو سرابیا»، یک خلبان مکزیکی شناسایی شد که میگفت رادیوی او به شکلی اسرارآمیز، وقتی که در پرواز بر فراز این منطقه بوده از کار افتاده است..به ادامه مطلب بروید 


دقیقا روی همان خط -- 28 و 26 -- واقع شده و در نهایت، در خطی مستقیم، به اهرام مصر متصل هست در همان محدوده قطر دایره زمین، و به نظر میرسد که نوعی ارتباط بین این منطقه و پدیده‌های نامتعارفی که در خلال این بخشهای مختلف از دنیا رخ میدهد وجود دارد..
یکی از عجیبترین اتفاقات در رابطه با «نقطه سکوت»، در یازدهم جولای 1970، اتفاق افتاد. وقتی که نیروی هوایی آمریکا یک موشک «آتینا» را از پایگاه ارتشی واقع در رود «گرین» در «یوتا» رها کرد. برنامه‌ریزی شده بود تا موشک هفتصد مایل دورتر فرود بیاید؛ در منطقه موشکی «شنهای سفید» در «نیومکزیکو» .اما به دلیلی غیر قابل توضیح، موشک «آتینا»، تا صدها مایل دورتر از منطقه «شنهای سفید» به راه خود ادامه داد و به سوی «حوزه سکوت» رفت..
نه تنها از کنترل خارج شد و بسیار فراتر از نقطه پرتاب رفت، بلکه انگار که برداشته شد، یا افتاد و یا قاپیده شد و یا به درون آن منطقه کشیده شد. حتی سخنگوی «نَسا» معتقد بود که این خیلی عجیب بود. درست مثل اینکه موشک به این منطقه کشیده شد. و نهایتا هم به زمین برخورد کرد و به تکه‌های ریزی متلاشی شد.

اما برخی دیگر میگویند که این موشک، تنها چیزی نیست که به شکلی اسرارآمیز به داخل «حوزه سکوت» کشیده شده است. نظریه‌پردازان «غریبه‌های باستانی» معتقدند که شماری غیر متعارف از شهاب سنگها به اینجا برخورد کرده‌اند.
شواهد اینطور نشان میدهند که «حوزه سکوت»، نقطه‌ای قدرتمند از انرژی گردابیست که دقیقا شهاب سنگها و همینطور، سایر اجرام سماوی را، درست به درون این منطقه کوچک در شمال مکزیکو میمکد.
سطح بالایی از مغناطیس در این منطقه وجود دارد. این با علم اثبات شده. ما میدانیم که یک اثر مغناطیسی در سرتاسر این منطقه وجود دارد. آیا به اندازه کافی قدرتمند هست برای کشیدن اجرام بزرگی مثل شهاب سنگها؟ من فکر میکنم ما نیازمند جستجوی بیشتری هستیم. ولی فکر هم نمیکنم که جستجوها هنوز هم تمام شده باشند.

سه هزار سال پیش، تمدن «آناسازی» در منطقه‌ای به سوی شمال شکل گرفت، در منطقه‌ای در جنوب غرب آمریکا. «آناسازی» یعنی: «باستانیان» ). و این مردم، نگاه دقیقی به ستاره‌ها داشته‌اند. دانشمندان برآورد کرده‌اند که در 1054 پس از میلاد، انفجار یک ابر اختر از زمین مشاهده شده است . بسیاری معتقدند که اولین نقاشیهای شناخته شده از این اتفاق، در غار نوشته‌های «آناسازی» پیدا شده است.
در جنوب «حوزه سکوت»، تمدنهای دیگری شامل «مایا»ها (که قبلا در موردشون پست گذاشتیم مفصل) نیز بر اساس داشته‌ها، واجد جزئیات علمی غافلگیر کننده‌ای از اتفاقات آسمانی مشابهی بوده‌اند. آیا ممکن است که هر دو فرهنگ، به شکلی اطلاعاتشان را مبادله کرده باشند؟

اگر ما به گذشته و به باورهای باستانی «آناسازی» و «مزوآمریکن»های جنوبی دقت کنیم، میبینیم که باور عمیقی به آسمانیها داشته‌اند. میهمانانی از آسمان. اگر این میهمانها از آسمان آمده‌اند، که بوده‌اند؟ 
و تشابهات بین موجوداتی که درباره آنها گفته شده، حاکی از آنست که قد بلند، رنگ پریده و لاغر بوده‌اند، با موهای سفید، که هیچ ربطی به پوست تیره و موهای تیره مردمی که در منطقه میبینید، ندارد اما با بسیاری از توصیفات آمریکای جنوبی از خدایانشان، همنواست ().
بر اساس افسانه‌ها، اینها که به نام «میهمانان آسمانی» خوانده میشوند، خود را به مردم باستان معرفی کرده‌اند. آیا ممکن است که آنها همچنان تا به امروز، در کار معرفی خود باشند؟

اما آیا سطوح مغناطیسی، افسانه‌های خدایان آسمانی ، و مشاهدات اخیر «یو.اف.او»، اثباتی بر وجود یک مدخل در اینجاست؟ و آیا مکانهای دیگری هم هستند که بتوانند شواهد مستقیم فیزیکی دیگری را نیز ارائه دهند؟