تکنولوژی های باستانی و فرازمینی ها (قسمت هشتم)

متخصصین اشاره دارند منحصر به فرد ترین شواهد استفاده از ماشین الات را میتوان در ستونهای سنگی چهار وجهی بلندی به نام ابلیسک مشاهده کرد که پوشیده از حکاکی های مشابه در هر چهار وجه ان است و به دقت بی نظیری برش داده شده اند !

وقتی نگاهی میندازیم به خود میگوییم حتما ردی از ابزار الات ماشینی باید باشه مثلا شکافهایی هستند که فقط 0.14 صدم اینچ عرض و نصف اینچ عمق دارد !!

پس باید ابزاری برای سرواخ کردن و صیقلی کردن و جهت دادن وجود داشته باشه نه ابزار الات ابتدایی سنگ و چوب

چطور میشود داستان این دقت و ظرافت رو بدون در نظر گرفتن تکنولوژی و ابزار الات پیشرفته تصویر کرد ان هم برای مردمان هزاران سال پیش که از ذهن ما بسیار ابتدایی بودند ؟

اگر شما به مجسمه "رامسس " توجه کنید میبینید به قدری بی نقص هستش از خودتون میپرسید چطور با ابزار یاد شده انجام گرفته ؟ مگر میشود این برش ها را که امروزه چنین برشهایی رو فقط با لیزر میتوان انجام داد صورت دادند ؟

مصریان باستان در کار با گرانیت بسیار ماهر بودند محققان باور ندارند که انها توانسته باشند که چنین چیزهایی خلق کنند اون هم با اسکنه های مسی یا پتک های فلزی یا سنگی !!پس چگونه دارای چنین قابلیتی بودند ؟

دانشمندان در ازمایشگاه صورت این مجسمه را شبیه سازی و با لیزر یک نمونه کوچکش را درست کردند و به این نتیجه رسیدند در مجسمه رامسس اندازه ها به دقت رعایت شده است و نیز رد ابزار الات برشی نیز در ان دیده میشود

مساله فقط تقارن نیست بلکه هندسه و ریاضی به شدت رعایت شده است و همچنین رد ابزار الات برشی و ماشین الات نیز دیده میشود !!!

خب پس نتیجه میگیریم سازندگان چنینی چیزهای حیرت اوری باید دسترسی به نوعی تکنولوژی و یا یاری انها داشته باشند پس چگونه ؟ از کجا ؟ ایا رد پای فرازمینی ها پیداست ؟

/ 0 نظر / 41 بازدید