آیا تسلا موفق به دریافت پیام هایی از سوی بیگانگان شده بود ؟

در بین این اختراعات رادیو و اولین دستگاه توانمند برای جستجوی حیات بیگانه قرار دارند. 
اف بی آی مدارکی را کشف کرده است که شامل تعداد زیادی از اختراعات در زمان تسلا بوده است. 
یکی از این تکنولوژی های مرموز ممکن شامل نوعی از یک فرستنده است که میتواند امواج رادیویی را به مسافت های دور در منظومه ی شمسی بفرستد.
در حالی که نبوغ تسلا بر همگان مسلم است اما بعضی از مردم فکر میکنند که آیا ممکن است ذهن تسلا متوهم بوده باشد یا نه ؟ 
آنچه حقیقت دارد این مساله است که تسلا در طول زندگی خود به پیشرفت تکنولوژی برای ارتباط با هوش فرازمینی علاقه ی فراوانی داشت و معتقد بود که در یک مورد او سیگنال فرازمینیان را ردیابی کرده است. 
از سال 1896 تسلا معتقد بود که دستگاه بی سیم فرستنده ی او میتواند برای ارتباط با موجودات هوشمند در دیگر سیارات به کار گرفته شود. در تابستان سال 1899 در حالی که تسلا در حال کار در آزمایشگاه خود در کلورادو بود ادعا کرد که تعدادی کدهای عددی در سیگنال های رادیویی کیهانی مشاهده کرده است و او این اتفاق را نشانه ای از بیگانگان هوشمند از منظومه ی شمسی خودمان تفسیر کرد.
اما آیا ممکن است که تسلا واقعا یک پیام فرازمینی دریافت کرده باشد ؟ اگر این طور هست این پیام از کجا آمده است ؟ 
رد تراس از تسلا در مورد بزرگترین موفقیت بشر تا قرن بعدی سوال کرده بود و تسلا در جواب چنین نوشت : 
تقدیم به رد تراس آمریکایی - نیویورک سیتی 
نگاه به گذشته باشکوه است و چشم انداز به آینده الهام بخش ...احتمالا هردو یک چیز باشند اما فقط یک مورد ذهن مرا درگیر خود کرده است 
من فعالیت ها و برهم کنش های الکتریکی را مشاهده کردم که به نظر غیر قابل توضیح میرسند با اینکه ضعیف و نامطمئن به نظر میرسند ولی به من حس عمیق اعتقاد راسخ میدهند. این که همه ی انسان ها روزی بر روی این کره ی خاکی به عنوان اضافی واحد چشمشان را رو به آسمان بالای سرشان میچرخانند با نهایت عشق و احترام و هیجان زده از خبر های شاد : برادران ما از دنیای دیگر پیام دریافت کرده ایم ناشناخته و از راه دور 
کریسمس 1900- نیکلاس تسلا 
تسلا تنها فردی نبود که معتقد بود پیغام هایی از سوی موجودات جهان های دیگر دریافت کرده است 
مارکونی به عنوان مخترع رادیو در تاریخ معرفی شده است اگرچه تسلا رادیو را سال ها قبل تر از او اختراع کرد و حتی پیام هایی از سیارات دیگر دریافت کرد ( بر طبق ادعای خود ) ولی پیام های دریافت شده ی مارکونی از دستگاه اختراعی خود به عنوان یک مداخله ی ساده ی رادیویی رد شدند...ولی موضوع دریافت پیام تسلا پیچیده تر به نظر میرسد. 
در سال 1937 نیکلاس تسلا اعلام کرد : "من بیشتر وقتم را در سال گذشته صرف کامل کردن قطعات دستگاهی کوچک و فشرده کردم که انرژی توسط آن در مقدار قابل توجهی میتواند از طریق فضاهای بین ستاره ای به هر فاصله ی دوری بدون کوچکترین پراکندگی منتقل شود. "
روزنامه ی نیویورک تایمز یکشنبه 11 جولای 1937

در دهه ی 1980 مهندس گرگ هادوونک توانست برخی از ادعاهای تسلا را که مبتنی بر تئوری کیهان شناسی ریزمونیک در حین کار با دستگاه موج گرانش سنج (GWD ) با طراحی خود بود تایید کند. 
تا سال 1988 هادوونک عنوان کرد که این نوع سیگنال ها امروزه توسط آشکارسازهای سیگنالی مدرن ساده دریافت میشوند. مدولاسیون های منسجم امروزه در طیف امواج پیش زمینه ی مایکروویو شنیده میشوند. 
AncientCode.com 
Translated By : Aida Helix

/ 0 نظر / 204 بازدید