مومیایی مرموز "سن پدرو "

در طی یک حفاری در ماه ژوئن سال 1934 و طی یک انفجار در کوه سن پدرو بقایای یک انسان کوچک کشف شد . 
ریشه داستان انسان کوچک را میتوان در افسانه های محلی مردم قبایل بومی امریکایی و سرخپوستی نیز یافت کرد ..کشف این مومیایی کوچک توجهات زیادی به خودش جلب کرد این مومیایی در حال ایستاده حدود 14 اینچ میباشد . 
دانشمندان روی فیزیک این مومیایی کوچک متوجه شدند ماده ژلاتینی از برای حفظ این مومیایی استفاده شد و از دندان و پوس و چشمان پهن وی متوجه شدند که این مومیایی یک پیرمرد را نمایان میکند . 
دانشمندان نام مستعار این مومیایی کوچک انسان نما را "پدرو " نامیدند . ..تحقیقاتی که پشت بند این کشف انجلم شد بر خی از محققین میگفتند که این یک نوزاد قبل از موعد مقرر به دنیا امده است با این حال اختلاف نظر بسیار است چرا که برخی میگویند شواهد نشون میده بر اساس ازمایشات اشعه ایکس که فرد کوچک 60-65 سال سن داشته است . 
گفته شده که این مومیایی توسط فردی به نام گودمن خریداری شد حتی در دهه 40 به نمایش نیز گذاشتند اما بعد از فوت وی این مومیایی به لئوناردو والر رسید و برای مدتی مشخص نبود جای این مومیایی کوچک کجاست

http://www.ancient-origins.net/unexplained-phenomena/mystery-san-pedro-mountains-mummy-002088
 
/ 1 نظر / 30 بازدید
کوروش

برادر کلیه مطالب معماهای حل نشدت عالی بود تا حالا فقط من در باره تمدن آتیلانتیس شنیده بودم و 12 مورد دیگشو جایی نخونده بودم.دمت گرم...