فرازمینی های باستانی یا مسافران زمان ؟ (قسمت دوم )

بر اساس افسانه های محلی اناسازی ها به وجود چند بعد معتقد بوده اند و ایین های مقدسی را اجرا میکرده اند موسوم به "کریستال خیرگی ستارگان " مراسمی مه برخی معتقدند شاید سفر در زمان را ممکن میکرده

اگر صخره های اطراف این سایت باستانی رو ببینید در این غارها میتونید نقشه استادانه نجومی انها را نیز مشاهده کنید

ما در اینجا با مردمان باستانی طرف هستیم که معتقد بودند به شکلی از یک بعد دیگری به اینجا اورده شدند و میگویند که اونها تاثیرات متقابلی نسبت به موجودات اسرار امیز داشتند

ایا مردمان اناسازی واقعا به سفر های بین ابعادی دست پیدا کرده بودند؟ ایا ممکنه شواهدی از تماسهای ملموس غیر زمینی را از خود به جا گذاشته باشند ؟

غاری وجود دارد "در اونا ویدا " تصاویر خیلی عجیب و جالبی در ان دیده میشه تصاویری از حیوانات و همچنین موجودات عجیب و غریب که شبیه انسانند و یک نفر که چیزی در دست دارد که مثل یک کهکشان چرخان !!

سرخپوسان امریکایی کاملا از مکان ما در کیهان و اینکه ما بخشی از یک کهکشان غول پیکریم خبر داشتند

سمبل مارپیچی که شما روی این دیوار ها میبینید ارتباط اناسازی ها با فرازمینی هاست اینکه چه ارتباطی و چگونه داشتند نمیدانیم اما قطعا پلی بین اناسازی ها و مردمان ستاره ای وجود داشته

چهار سنگ نبشته خیلی جالب یافت شده که یکی از اونها بالای سر بقیه شبه انسان ها معلقه !! و انتن هایی رو سرش دیده میشه !!برخی میگویند که این تصویر قوم باستانی مورچه ایست که اغاز کننده تمدن بشری بوده اند !

براساس افسانه "هوپی " که قبیله ای سرخپوستیست ..انها فرستاده های اناسازی ها بوده و مردم مورچه ای انها را از اولین ویرانی جهانی نجات دادند ..مردمان مورچه ای میهمانهای بسیار مخصوصی از فضا بودند شاید بشه گفت فرازمینی ها بوده اند که این اقوام رو از نابودی نجات دادند و به زیر زمین بردند

موضوع جالب اینجاست که در سومری باستان از موجوداتی صحبت میشه به نام انوناکی ها (در پیج و وبلاگ بهش پرداختیم ) که اونها نیز اعتقاد بر این بود منشا فرازمینی دارند ...در زبان هوپی ها "آنو " یعنی مورچه و کلمه "ناکی" به معنای دوست هست !!! این شما رو یاد چی میندازه ؟ انوناکی معنیش چی میشه حالا ؟

ایا انوناکی ها به معنی دوستان مورچه ای هستند که به این اسم معروف بودند شاید به خاطر ظاهرشون ؟

ایا انوناکی ها علاوه بر خاورمیانه و تمدن سومری و اطراف ایا به امریکای مرکزی نیز امده بودند ؟

سال 1972گروهی از صخره نوردان غارهایی پنهان را در دره چاکو یافتند دیوارهایی پوشیده از خط میخی و بسیار شبیه به نمونه های یافت شده در اثار سومری ...پس از بررسی های دقیق نظریه پردازان فضانوردان باستانی اعلام کردند

که این غارها بدوا ساکنینی از اینده داشتند موسوم به پره سازان !

پره سازان طبق این ادعا انسانهایی فضایی بودند که از 300 سال اینده امده بودند انها از دره چاکو به عنوان پایگاهی برای این دوره زمانی استفاده میکرده اند تا از اینده به زمان حال ما وارد بشن .شاید خواسته اند دیدگاهی به ما ارائه بدهند تا ما بفهمیم اینده مان چگونه هست که این دیدگاه شامل ریاضیات علم و هنر و زراعت میشده !! ایا این مساله میتونه واقعیت داشته باشد ؟

"کیوا " مقدس ترین مکان شناخته شده در این منطقه است که پوئبلوها ایینهای خودشون رو در اینجا اجرا میکردند مکانی که در اون درباره کاهان و جایگاه ما در ان صحبت میکردند ..اغلب باستان شناسان معتقدند این "کیوا " زمانی مسقف بوده اما به طرز عجیبی برخی از افسانه های هوپی از این ساختار مدور به عنوان خانه ابرها یاد میکنند !!

این خانه ابرها چه بوده؟ یک کره زیستی ساخته از پیچ و مهره ؟ یوفو ؟چرا باید کسی یه همچین چیزی رو بسازه به چه هدفی ؟

طبق افسانه ها ی باستانی انها شاهد یک رویداد خارق العاده بودند که به غریبه های باستانی مربوط بوده و برای اونها این برخورد الهی محسوب میشده !!

ایا ممکنه غریبه های باستانی که از فضا امده بودند ساکن "کره های زیستی " دره چاکو بوده باشند ؟ مثل همانها که دانشمندا خود ما نیز برای استفاده اینده خود بر روی سیارات دیگر ساخته اند ؟

ایا ممکنه انها مسافران زمان بوده باشند که از طریق یک دروازه میان بعدی به اینجا رسیده باشند ؟

 

ادامه دارد

/ 0 نظر / 75 بازدید