تکنولوژی های باستانی و فرازمینی ها (قسمت پنجم)

مشخصا قدیمی ترین پارت این سایت باستانی حدود 12000 سال قدمت دارد .. برخی ممحققان میگویند اینجا به وسیله تمدن "اراک" ساخته شده است و مردم این قوم هم سن ادم یا اولین انسان بودند که در داستان ها ازشون یاد میشه

((یادتون باشه ادم اولین انسان نیست بلکه اولین انسان پیشرفته میباشد ))

اما چگونه ممکن است اولین بشر روی زمین چنین ساختار سنگی عظیمی که فوق العا ده بی نشیر و عظیمه بسازد ؟

این همه سنگهای قفل شده در هم و سیستم ابیاری که تا به امروز نیز قابل استفاده است ..چگونه تونستند ؟

یا سنگهایی با وزن بیش از 50 تن را جا به جا کنند ؟ مشهور بودن این سایت باستانی به خاطر غول های سنگی و تخته سنگهای عظیم است مخصوصا شش تا از انها که در ارتفاع کوهستان بنا شده !!انطور که منابع میگویند از کوه های دیگر حمل شدند و به انجا برده شدند و قرار داده شدند اما با چه وسیله و قدرتی ؟اصلا چگونه با چه وسیله این این سنگهای عظیم را برش داده و حمل و نقل کردند ؟

امروزه اگر بخواهیم یک سنگ 50 تنی را جابه جا کنیم اونم با این همه ادعا و پیشرفت باید یک واحد ویژه حمل و نقل برای ان ایجاد کنیم متشکل از تیر اهن های استیل ..سیم های انتقال و جک های هیدرولیکی و برای بالا بردن انها نیاز به تغیراتی در کوه هستیم و باید جاده ای صاف ایجاد بشه از سیم بکسل هایی برای انتقال سنگهای عظیم استفاده بشه و همچنین برای کشیدنشون

همه این مسائل نمیتونسته با دوره آن مردمان جور در بیاد ؟ ایا انها تکنولوژی در اختیار داشتن یا اینکه یاری فرازمینی ها در یاد دادن و انتقال اطلاعات و کمک برای ساخت و شروع تمدن بوده ؟

جالب این جاست اون شش تخته سنگ عظیمی که بالا ازش سخن گفتیم در تصویر هم میبینید یک مو هم لا درزش نمیره و چنان به هم قفل هستند گویا جوش داده شدند !!

ما با یک تکنولوژی و یک هنر فوق العاده طرفیم که از انسانهای ان دوران که ابتدایی بودند به دور بوده !

غالب شناسان معتقدند که این گرانیت سخت با ابزار سنگی و برنزی بریده شده و شکل داده شده است در حالیکه هیچ گاه شواهدی از چنین ابزاری در منطقه یافت نشده ..عجیب تر از ان اینه که صخره هایی ماقبل تاریخی سر جای خود هستند به طوریکه گویی با فرم ناشناخته ای از انرژی به هم متصلند !

اینجور به نظر میرسه که با نیروی زیاد لیزری این  سنگ ها به هم دوخته شده است واقعا این ظرافت چگونه میتواند کار انسانهای نخستین باشد ؟با چه ابزار و تکنولوژی ؟

این برشهای دقیق که گویی با اره بزقی یا با لیزر اینگونه شیار ها و برشهای دقیق مانند شیشه صاف و صیقلی دادن ادم را به حیرت در میارند این ها به دست انسان با ابزار های ابتدایی ساخته نشده ابزار ماقبل تاریخ به هیچ وجه قابل استفاده نبوده ..شما میبینی در این سایت بستانی یعنی اولا نته تامبو بیشتر از سنگ "اندزیت " ساخته شده برای برش این سنگ باید از چیزی سخت تر از اندزیت استفاده بشه میتونید از الماس استفاده کنید اما هیچ ابزاری در دوره پارینه سنگی وجود نداشته تا بتونه این سنگها رو به این دقت برش بده پس باید ابزار بسیرا حرفه ای و ماشین الاتی بوده باشد اما چطوری از کجا ؟ ایا رد پای فرازمینی های باستانی در میان است برای یاری زمینی ها برای شروع تمدنشان ؟

 

افسانه هایی در حوالی کوه های اند در کشور پرو وجود دارد که در این افسانه ها ..{پیشنیان باستانی ..بنیانگذاران این مکان به عنوان برادران و خواهرانی خوانده شده اند با نام "فرزندان خورشید " این موجودات اسرار امیز فرستاده خورشید هستند با چیزی به زمین امدند که به شکل یک "گوه طلایی " توصیف شده است !!!

ایا این موضوع میتواند ما را یاری کند که ببینیم سایت باستانی اولانته تامبو(که در قسمت قبلی توضیح دادیم ) چگونه ساخته شده؟ ایا این ها موجوداتی فرازمینی بودند که اینگونه توصیف شدند ؟

 بلند کردن جابه جایی و قرار دادن صخره ها و بلوک های 50 تنی تا بالای کوه غیر ممکنه و چیزی بیشتر از یک جرثقیل نیاز است ما با یک تگنولوژی غریبه طرفیم ..یه دستکاهی شادید ضد جاذبه یا راکتور تولید اشعه لیزر ..یه همچین چیزی که نظریه پردازان بهش اطمینان یافتند

ادامه دارد  

/ 0 نظر / 58 بازدید