ارتباطات ناسا و نشانه های فرازمینی (قسمت دوم )

ایا ممکنه دانشمندان ناسا در جستجوی حیانی باشند که میتواند وجود داشته باشد ؟
برخی معتقدند در جستجو های اخیر ناسا پرده از شواهدی درباره حیات و تمدن فرازمینی برداشته است !
در 12 سپتامبر 1991 شاتل فضایی دیسکاوری sts 48 در حدود 350 مایلی بالای سطح زمین در پرواز بود 
سرنشینان ان به فرماندهی کاپیتان جان کرتین چندین ماموریت را که شامل انجام یک جستجوی ماهواره ای سطوح بالای اتمسفری بود به انجام رساند !
در حالیکه کلیه این مامورین در سفینه شاتل خود مشغول ازمودن برنامه های خود بودند یک دوربین در پشت تاسیسات درب سفینه حرکاتیرو ضبط میکرد که نسا مدعی بود دیگر وجود ندارد !
اما شماری از اماتورهایی که مستقیما ان را ضبط کردند انچه را گفته میشد مسیر اصلی اس تی اس است را بدست اوردند !
ویدئو یک سری از اشیا ناشناخته نورانی رو نشون میداد که در مسیر خود را دائما تغیر مدهند !((واقعا دیدن این تصاویر برای من خیلی خیلی جالب بود که این تصاویر اشیا مربوط به بیگانگان از شاتل فضایی ناسا گرفته شد و نشون میده اونا هم دائما در حال بررسی ما هستند و میان و میرن !!))

یکی از فضانوردان در یکی از کانال های تلویزیونی واضح گفت :
هی ما به رسیله یک فضاپیمای غریبه داریم رد یابی میشیم !
بعد یه دفه همه مکالمه قطع میشه ! و احتمالا متوجه شدند در روی یک کانال تلویزیونی هستند ! و خیلی سریع خودش رو روی یک کانال خصوصی انداخت تا بتونه انچه را دیده گزارش کنه !


اما ناسا در این باره چه میگوید ! میگه اینها تصاویری از تیکه یخ های را نشان میده که در نور خورشید میدرخشند !! اما ایا ممکنه انچه به وضوح در تصاویر ویدئویی نشا داده شد از شاتل فضایی ناسا بیش از انچه را که ناسا قادر به تصدیق ان است ارائه کرده باشند ؟
طبیعتا ناسا سعی در کنترل اخبار و سانسور تصاویر و خبرها دارد 


هراز چند گاهی تعدادی از فضانوردان وقتی از ماموریت خود توضیح میدهند که چیزهایی رو تتجربه کردند که قادر به توضیحشون نیستند و ممکنه دلیلی بر حضور بیگانگان باشد 

از وقتی که بشر به فضا رفته همیشه گزارشهای از فضانوردانی وجود داشته که چیزی رو در زمان حضور در سفینه فضایی و در فضا دیده اند توصیف کرده اند !
به یاد داشته باشید اینها رو دیوونه ها نگفته اند بلکه فضانوردانی که در مدار زمین قرار گرفته اند توضیح دادند نه از خودشون !


در سال 1996 ویدئوی شاتل فضایی کلمبیا STS -80
در گزارش خود تعدادی از اشیا پرسرعت را در خارج از فضاپیما نشون میده !
این اشیاه غیر قابل شناسایی و شبیه به رگه های نوری بودند !!
بررسی سرعت و جهت حرکتی انها باعث شد تا محققین این ادعا را که میگفت خرده هایی باقیمانده از شاتل ها و سنگ های اسمانی هستند رد کنند !!
ویدئویی از دو ماموریت ویژه در دست هستش یکی مربوط به STS -48 
و STS -80 که به وضوح وسایل نقلیه ای رو نشون میده که در مدار زمن در حال حرکت هستند !
و ناقض قوانین فیزیکند مثل یوفوها !
فضانوردان امریکایی تنها مسافران فضایی نیستند که چنین برخوردهای فرازمینی رو گزارش دادند !
در سال 1985 فضاپیمای روسی به نام سالوت 7 خبر مشاهده هفت شی اسمانی رو که به دور زمین در حال گردش بودند را میده !
شش فضانورد اعلام میکنند که از پنجره به بیرون نگاه میکردند و چیزی را دیدن شبیه فرشته های بالدار !! که سفینه مارو تحت محاصره قرار داده بودند !
خب ادم متعجب میشه که چخبره اون بیرون !!! ما که در اونجا نیستیم و در جریان اخبارهای واقعی و تکمیلی تر نیستیم !! در مدار زمین چه میگذره در ماه واقعا چه گذشت ایا این اخبار همه انچه هست که اونا میدونن !! مسلما خیر همیشنشم به لطف کسانی هست که موشکافی کردند !! پس ببینید که ما همه بی خبرانیم !
ایا موجودات فضایی با این مسائلی که در بالا گفته شد سعی در تحقیق دارند؟ هدفشون چیست ؟

 

/ 0 نظر / 41 بازدید